21.4.2017

Tělové a ušní svíce

Původ svíčky

Starodávné národy přišly na to, že pokud nastane nemoc tělesná nebo psychická, zrovna tak pokud se na nějaké části těla vyskytne bolest, svědčí to o tom, že v těle neproudí životní energie. Následně vznikají různé překážky, které vytváří blokaci této energie. Starodávné národy hledaly způsoby, jak tuto blokaci odstranit. Jedna z těchto metod byly i „primitivní“ tělové svíčky, které se začaly vyrábět z kůry stromů nebo z těch léčivých rostlin, které dokáží tlumit bolest. Později se přišlo na to, že pokud se svíčka takto vyrobená ponoří do včelího vosku, hoření bude pomalejší, a tak tento delší čas působení napomůže lépe k uvolnění a obnovení toku energie.


V dnešní době se už pochopitelně tělové svíčky vyrábí ze speciální textilie, která se ponoří do včelího vosku s obsahem léčivých substancí rostlinného původu. Při konečném vytvarování tělové svíčky TÁDÉ byly použity mnohaleté zkušenosti z lidového léčitelství. Jsou vyráběny zásadně ručně a jsou nositeli velkého množství bioenergie. Aplikace tělové svíčky TÁDÉ spojuje metody moxování (prohřívání) a baňkování (podtlak). Tělové svíčky TÁDÉ mají několik unikátních patentů a jsou registrované pod ochrannou značkou TÁDÉ.

Princip fungování

Tělové svíčky TÁDÉ jsou vyráběny z bavlny, včelího vosku, kurkumy a esenciálních olejů. To, že tělové svíčky TÁDÉ obsahují kurkumu, zaručuje jejich silný protizánětlivý účinek. Délka svíčky je 23 cm, což zabezpečuje optimální čas hoření, tj. cca 20 minut. Trychtýřovitě zavinuté plátno namočené do včelího vosku umožňuje vytvoření komínového efektu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný i zaschlý maz a usazeniny a vytvořený komínový efekt ho pod tlakem „vysaje“ na stěnu svíčky. Tím se uvolní vzniklá blokace v toku energie těla, zaktivuje se lymfatický systém a přirozená detoxikace organismu, nastartuje se samoléčebný proces.


Tělová svíčka TÁDÉ se dá aplikovat buď v uchu (k tomu je určena speciální ušní svíčka) nebo na různých částech těla. Při aplikaci se doporučuje uvědomění si i případného psychosomatického pozadí problému. Vycházíme z toho, že mnohé nemoci a bolesti na fyzické rovině mají původ například v prožitém šoku nebo jiných stresových a psychických zátěžích.

Působení tělové svíčky TÁDÉ je harmonizační spojení tepla, světla a vůně. Je to silná kombinace, která je pro náš organismus, vystavený neustále se zvyšujícímu tlaku a stresu z našeho životního stylu, velice blahodárná. Proces použití tělových svíček TÁDÉ nemá vedlejší účinky a je postavený na základech vycházejících jak z tradic východní medicíny, tak z našeho tradičního léčitelství. Tělové svíčky můžeme aplikovat bez ohledu na věk a pohlaví. Množství aplikací je zcela individuální. Použití tělové svíčky nenahradí lékařskou léčbu.

Příklady vhodných kombinací použití tělových a ušních svíček TÁDÉ v praxi :

– dýchací cesty – eukalyptus,heřmánek, mateřídouška, anýz
– zažívání, trávení – anýz, heřmánek, máta, fenykl
– nervový systém – levandule, jasmín, růže, meduňka
– klouby, lymfatický systém – čajovník, akát
– pohlavní a vylučovací systém – meduňka, ylang-ylang, santal, šalvěj muškátová
– harmonizace organismu – krystal, levandule, heřmánek
– prohřívající – skořice

Více informací naleznete na : www.tadesvicka.cz


CENÍK TÁDÉ SVÍCE

Aplikace tělové svíce – ks 150,- Kč
Aplikace ušních svící – 2 ks 280,- Kč
Samotná svíce – možnost zakoupení
základní cena za ks 65,- Kč
při koupi celého balení (10 ks) 600,- Kč

Po předchozí dohodě lze objednat kdykoli v provozní době relaxačního centra SALZA a to:

pondělí – pátek :   9:00 – 12:00 / 13:00 – 18:00 (18:00-20:00 na objednávku)
sobota :                10:00 – 1
2:00 (13:00-18:00 na objednávku)
neděle:                 10:00 – 18:00 pouze na objednávku !

Pro objednávku volejte +420 774 33 22 00 nebo nám pošlete zprávu.

Vážíme si Vaší důvěry a proto Vás žádáme, aby jste i Vy respektovali nás a v případě zrušení procedůry se včas omluvili – děkujeme!

Akceptujeme kupony a karty těchto firem:
Chéque Déjeuner
www.seky.cz
Sodexo
včetně Sodexo karet
www.sodexo.cz
Edenred
včetně Endered karet
www.edenred.cz
Benefit plus
www.benefit-plus.eu
Benefity a.s.
www.benefity.cz