21.4.2017

Biopedikúra

BIO – PÉČE o kůži pomocí rybiček Garra Rufa.

DŮLEŽITÉ INFO – DO ODVOLÁNÍ JE TATO SLUŽBA Z POCHOPITELNÝCH DŮVODŮ  POZASTAVENA – O ZNOVUSPUŠTĚNÍ VÁS BUDEME RÁDI INFORMOVAT – DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ …

Regenerační metoda Ichtioterapie je v České republice zatím málo známá, ale v Evropě s velkými úspěchy používaná. Rybky Garra Rufa se živí odumřelou kůží pacientů zasaženou lupenkou, ekzémy, plísněmi na nohou, provádí přírodní peeling rukou a nohou. Odumřelá kůže je pro ně přirozenou potravou, takže se nejedná o násilné použití těchto rybiček. Procedura funguje na bázi peelingu tzn., že rybičky odumřelou kůži požírají a následně vypouští z tlamičky enzym ditranol, který pokožku uklidňuje, zároveň ji hojí a novou zdravou kůži dokonale zacelí. Rybičky nemají zoubky, proto je tato metoda šetrná a příjemná pro všechny věkové kategorie.

Rybičky nedokážou lupenku a atopické ekzémy úplně vyléčit, ale jsou schopné postižená místa uzdravit s výsledkem, kdy má pacient na několik měsíců i let zdravou pokožku (délka je vždy individuální!). Při využití této procedury je velice nutné předem vysadit všechny léčebné metody medikamentózní – masti a kortikoidy, jinak hrozí, že rybičky uhynou!!!

Před samotnou procedurou je nutné umytí ve sprše, která je v ceně. Ideální je vlastní ručník. Pobyt v lázni s rybičkami trvá cca 30-40 minut čistého času. Poté je dobré nechat ošetřené části těla oschnout – počítejte tedy s celkovým časem pobytu cca 60 minut.

Cena :
– jednorázový vstup 350,- Kč / osobu
– permanentka na 10 vstupů 3200,- ( jeden vstup zdarma!)

Přijďte se přesvědčit o účinnosti jejich práce!
Po předchozí dohodě lze objednat kdykoli v provozní době relaxačního centra SALZA a to:

pondělí – pátek :   9:00 – 12:00 / 13:00 – 18:00 (18:00-20:00 na objednávku)
sobota :                10:00 – 1
2:00 (13:00-18:00 na objednávku)
neděle:                  10:00 – 18:00 pouze na objednávku !

Pro objednávku volejte +420 774 33 22 00 nebo nám pošlete zprávu.

Akceptujeme kupony a karty těchto firem:
Chéque Déjeuner
www.seky.cz
Sodexo
včetně Sodexo karet
www.sodexo.cz
Edenred
včetně Endered karet
www.edenred.cz
Benefit plus
www.benefit-plus.eu
Benefity a.s.
www.benefity.cz